katerina geronikolou zwi mou dimitra xaritou zoi moy Μετά τη πετυχημένη πορεία της καθημερινής σειράς «9 μήνες», οι υπεύθυνοι του καναλιο...
katerina geronikolou zwi mou dimitra xaritou zoi moy
Μετά τη πετυχημένη πορεία της καθημερινής σειράς «9 μήνες», οι υπεύθυνοι του καναλιού αποφάσισαν να επενδύσουν σ' άλλη μία καθημερινή σειρά. Ο λόγος για τη «Ζωή μου!» που βασίζεται στο ομώνυμο βιβλίο της Καρμέλας Κατσαμένη -το οποίο θα κυκλοφορήσει στα βιβλιοπωλεία τον Δεκέμβριο-, σε σενάριο της ίδιας και της Έλενας Χριστοφόρου, ενώ πολύ σημαντική είναι και η συμβολή της κόρης του Νίκου Φώσκολου, Ντέλας, η οποία «εκτελεί» χρέη συμβούλου σεναρίου. Τη σκηνοθεσία έχουν αναλάβει ο Σπύρος Μιχαλόπουλος με τον Αλέξανδρο Πανταζούδη, υπό τη σκηνοθετική επιμέλεια και την παραγωγή του Βάσου Βάσου. Όσο για το πρωταγωνιστικό καστ, όπως σας έχουμε ήδη ενημερώσει, αυτό αποτελείται από τους:
Κατερίνα Γερονικολού, Γιώργο Χρανιώτη, Γιάννη Αϊβάζη, Νικόλα Μακρή, Έλενα Παπαδοπούλου, Χάρη Κκολό, Μαρία Ιωάννου, Κρίστη Παπαδοπούλου, Αγγελική Φιλιππίδου, Λευτέρη Ζαμπετάκη, Ευγενία Παναγοπούλου, Πάνο Μακρή, Ορέστη Σοφοκλέους, Παναγιώτα Βιτεντζάκη, Κατερίνα Δημητρόγλου κ.ά. Ενώ ειδική συμμετοχή έχουν οι: Στέλιος Καυκαρίδης, Ευτύχιος Πουλλαϊδης, Βαρνάβας Κυριαζής, Βασίλης Παλαιολόγος.
Μυστικά, ίντριγκες, προδοσία, φιλοδοξίες & έρωτας!
Η Δήμητρα Χαρίτου (Κατερίνα Γερονικολού), η Στέλλα Κοντού (Κρίστη Παπαδοπούλου) και η Μαρία Πολέμη (Παναγιώτα Βιτεντζάκη) είναι αχώριστες φίλες από το ορφανοτροφείο και παρόλο που έχουν μεγαλώσει και έχουν επιλέξει διαφορετικές διαδρομές στη ζωή τους, παραμένουν κολλητές. Ωστόσο ένας λάθος έρωτας και ο ευάλωτος χαρακτήρας της οδηγούν τη Μαρία Πολέμη να ζει μακριά προσπαθώντας να κρατήσει μυστική την ύπαρξη της κόρης της. Η Στέλλα Κοντού ζει ευτυχισμένη με τον άντρα της και το μόνο που τους λείπει είναι ένα παιδί. Παλεύουν γι' αυτό και τη σχέση τους. Ενώ, η Δήμητρα ερωτευμένη με τον Άγη Δρούση (Βασίλης Παλαιολόγος), αφήνεται να ζήσει το παραμύθι και για πρώτη φορά γίνεται μέλος μιας οικογένειας.
Διαβάστε περισσότερα στο TV24 που κυκλοφορεί!
ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ 1-2-3-4-5-6
Μετά τη πετυχημένη πορεία της καθημερινής σειράς «9 μήνες», οι υπεύθυνοι του καναλιού αποφάσισαν να επενδύσουν σ' άλλη μία καθημερινή σειρά. Ο λόγος για τη «Ζωή μου!» που βασίζεται στο ομώνυμο βιβλίο της Καρμέλας Κατσαμένη -το οποίο θα κυκλοφορήσει στα βιβλιοπωλεία τον Δεκέμβριο-, σε σενάριο της ίδιας και της Έλενας Χριστοφόρου, ενώ πολύ σημαντική είναι και η συμβολή της κόρης του Νίκου Φώσκολου, Ντέλας, η οποία «εκτελεί» χρέη συμβούλου σεναρίου. Τη σκηνοθεσία έχουν αναλάβει ο Σπύρος Μιχαλόπουλος με τον Αλέξανδρο Πανταζούδη, υπό τη σκηνοθετική επιμέλεια και την παραγωγή του Βάσου Βάσου. Όσο για το πρωταγωνιστικό καστ, όπως σας έχουμε ήδη ενημερώσει, αυτό αποτελείται από τους:
Κατερίνα Γερονικολού, Γιώργο Χρανιώτη, Γιάννη Αϊβάζη, Νικόλα Μακρή, Έλενα Παπαδοπούλου, Χάρη Κκολό, Μαρία Ιωάννου, Κρίστη Παπαδοπούλου, Αγγελική Φιλιππίδου, Λευτέρη Ζαμπετάκη, Ευγενία Παναγοπούλου, Πάνο Μακρή, Ορέστη Σοφοκλέους, Παναγιώτα Βιτεντζάκη, Κατερίνα Δημητρόγλου κ.ά. Ενώ ειδική συμμετοχή έχουν οι: Στέλιος Καυκαρίδης, Ευτύχιος Πουλλαϊδης, Βαρνάβας Κυριαζής, Βασίλης Παλαιολόγος.
Μυστικά, ίντριγκες, προδοσία, φιλοδοξίες & έρωτας!
Η Δήμητρα Χαρίτου (Κατερίνα Γερονικολού), η Στέλλα Κοντού (Κρίστη Παπαδοπούλου) και η Μαρία Πολέμη (Παναγιώτα Βιτεντζάκη) είναι αχώριστες φίλες από το ορφανοτροφείο και παρόλο που έχουν μεγαλώσει και έχουν επιλέξει διαφορετικές διαδρομές στη ζωή τους, παραμένουν κολλητές. Ωστόσο ένας λάθος έρωτας και ο ευάλωτος χαρακτήρας της οδηγούν τη Μαρία Πολέμη να ζει μακριά προσπαθώντας να κρατήσει μυστική την ύπαρξη της κόρης της. Η Στέλλα Κοντού ζει ευτυχισμένη με τον άντρα της και το μόνο που τους λείπει είναι ένα παιδί. Παλεύουν γι' αυτό και τη σχέση τους. Ενώ, η Δήμητρα ερωτευμένη με τον Άγη Δρούση (Βασίλης Παλαιολόγος), αφήνεται να ζήσει το παραμύθι και για πρώτη φορά γίνεται μέλος μιας οικογένειας.
Διαβάστε περισσότερα στο TV24 που κυκλοφορεί!
ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ 1-2-3-4-5-6
COMMENTS