Tην Κυριακή 27 Μαρτίου, συμπληρώνονται (ΚΗΔΕΙΑ)40 ημέρες από την ημέρα που έφυγε για πάντα από κοντά μας, ο Παντελής Παντελίδης. Όπως σας ...
Tην Κυριακή 27 Μαρτίου, συμπληρώνονται (ΚΗΔΕΙΑ)40 ημέρες από την ημέρα που έφυγε για πάντα από κοντά μας, ο Παντελής Παντελίδης.
Όπως σας έχουμε ενημερώσει το μνημόσυνο θα τελεστεί στις 10.00 το πρωί.Ο καλός του φίλος και συνεργάτης, Χάρης Λεμπιδάκης, το μεσημέρι του Σαββάτου 26 Μαρτίου, δημοσίευσε μία φωτογραφία του αδικοχαμένου τραγουδιστή, που πάνω της αναγράφεται ο εξής στίχος του: «Πίνω από κει ψηλά για σένα».Στο σχόλιο που συνόδευε τη φωτογραφία αποτύπωσε τη θλίψη του με ένα λυπημένο πρόσωπο.
Στον Ιερό Ναό του Αγίου Σπυρίδωνα, στη Νέα Ιωνία, στη γειτονιά όπου γεννήθηκε και μεγάλωσε ο αδικοχαμένος τραγουδιστής, πολύς κόσμος τίμησε τον Παντελή.
Πλήθος κόσμου συγκεντρώθηκε και σήμερα στο ναό, ωστόσο οι φιγούρες των γονιών του δεν μπορούσαν να περάσουν απαρατήρητες.
Άλλωστε οι δυο τους ζουν το δικό τους δράμα από την στιγμή που τόσο ξαφνικά κόπηκε το νήμα της ζωής του παιδιού τους. Οι εικόνες είναι χαρακτηριστικές, με τους γονείς του Παντελή Παντελίδη να βγαίνουν από τον Ιερό Ναό, πετιτριγυρισμένοι από φίλους, συγγενείς και θαυμαστές του Παντελή...
Όπως σας έχουμε ενημερώσει το μνημόσυνο θα τελεστεί στις 10.00 το πρωί.Ο καλός του φίλος και συνεργάτης, Χάρης Λεμπιδάκης, το μεσημέρι του Σαββάτου 26 Μαρτίου, δημοσίευσε μία φωτογραφία του αδικοχαμένου τραγουδιστή, που πάνω της αναγράφεται ο εξής στίχος του: «Πίνω από κει ψηλά για σένα».Στο σχόλιο που συνόδευε τη φωτογραφία αποτύπωσε τη θλίψη του με ένα λυπημένο πρόσωπο.
Στον Ιερό Ναό του Αγίου Σπυρίδωνα, στη Νέα Ιωνία, στη γειτονιά όπου γεννήθηκε και μεγάλωσε ο αδικοχαμένος τραγουδιστής, πολύς κόσμος τίμησε τον Παντελή.
Πλήθος κόσμου συγκεντρώθηκε και σήμερα στο ναό, ωστόσο οι φιγούρες των γονιών του δεν μπορούσαν να περάσουν απαρατήρητες.
Άλλωστε οι δυο τους ζουν το δικό τους δράμα από την στιγμή που τόσο ξαφνικά κόπηκε το νήμα της ζωής του παιδιού τους. Οι εικόνες είναι χαρακτηριστικές, με τους γονείς του Παντελή Παντελίδη να βγαίνουν από τον Ιερό Ναό, πετιτριγυρισμένοι από φίλους, συγγενείς και θαυμαστές του Παντελή...
COMMENTS